• See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • +372 5620 3788

gb    ee    ru

Küpsised

m2RENT.ee kinnisvaraportaal kasutab küpsiseid. Küpsised aitavad meie koduleheküljel meelde jätta Teie tehtud valikuid. Meie tooteid ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame oma kinnisvaraportaalis küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on Teie veebilehitsejas asetsev pisikene tekstilõik, mis laetakse Teie arvutisse kui Te konkreetset kodulehekülge külastate. Küpsised võimaldavad kodulehekülje kasutaja arvuti ära tunda. Lisaks aitavad küpsised koduleheküljel meelde jätta informatsiooni Teie külastuse kohta, näiteks eelistatud keelt ja muid analoogseid seadeid. Tänu eelnimetatud infole, saame meie omaltpoolt muuta Teie järgmise külastuse lihtsamaks ja muuta kodulehekülje Teie isikupärastatud andmetega kasutajasõbralikumaks ning mugavamaks. Küpsistel roll on väga oluline, ilma nendeta oleks veebisirvimine pisut ebameeldivam kogemus, kui seda on see koos küpsistega.

m2RENT.ee kinnisvaraportaal kasutab alljärgnevaid küpsiste tüüpe:

Realtor OÜ kasutab:

 - seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;
 - püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles kodulehekülje korduval kasutamisel;
- kolmandate osapoolte küpsised, mida kasutavad meie partnerite koduleheküljed, mis on meie koduleheküljele lisatud või millele meie suuname. Nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, seega soovitame Teil täpsemini uurida kolmandate osapoolte kodulehekülgedelt nende küpsiste kohta, kuidas need toimivad.

Mis otstarbel kasutame küpsiseid ja millist teavet me Teie külastuse jooksul kogume?

Küpsiseid kasutame üldjuhul statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi kodulehekülje külastamisel. Näiteks kasutame küpsiseid turvalise otsingu eelistuste meeldejätmiseks, profiilide loomisel, sihtgrupile suunatud reklaamide esitamiseks, nähtavate reklaamide asjakohasemaks muutmiseks, lehe külastajate loendamiseks, meie teenustesse registreerumisel, abi pakkumiseks ja Teie andmete kaitsmiseks. Kui külastate meie kodulehekülge, võivad lisaks meie küpsistele Teie arvutisse küpsiseid salvestada ja nendele juurde pääseda ning Teie veebitegevuse ja -teenuste kasutamise kohta teavet koguda ka meie analüüside ja reklaamide esitamisega seotud partnerid.

Kas küpsiste kasutamist saab keelata?

Jah, veebilehitsejal on võimalik keelata küpsiste kasutamine. Kahjuks sellisel juhul ei saa me Teile garanteerida oma toodete või teenuste ootuspärast või korrektset toimimist.

Küpsiste kohta saate informatiivsemat teavet koduleheküljelt: http://www.allaboutcookies.org/.

Meie partnerid:

                           

Ettevõttest:

 


m2RENT.ee kaubamärk kuulub ettevõttele Realtor OÜ, kelle peamiseks tegevusalaks on kinnisvara üürimine, -müük, -haldus ja -vahendustegevus. 

Kontaktandmed:

Ettevõte: Realtor OÜ
Aadress: Aleksandri 1, Tartu, 51004
E-post: info@m2rent.ee
Telefon: +372 5620 3788

Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot…